Απεργία Οδηγών Τουριστικών Λεωφορείων

και των Δημοτικών «Άγιος Διονύσιος» και

«Χρυσόστομος Σμύρνης»

Αγαπητοί Γονείς,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λόγω της παναττικής απεργίας στην οποία συμμετέχει το Σωματείο των οδηγών των τουριστικών λεωφορείων αύριο Τρίτη 17 Ιανουαρίου 2012  ενδέχεται να παρουσιασθούν κάποιες καθυστερήσεις στη διέλευση των σχολικών λεωφορείων από τις στάσεις τόσο κατά τα πρωινά όσο και κατά τα μεσημεριανά δρομολόγια.

Σε περίπτωση μιας τέτοιας καθυστέρησης μπορείτε να απευθύνεσθε στις Συνοδούς καλώντας στο κινητό τους τηλέφωνο.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για την κατανόησή σας σε μια τέτοια ενδεχόμενη δυσλειτουργία.

Ο Γενικός Διευθυντής                                                       Το Γραφείο Κινήσεως

αδ. Ματθαίος Λεβαντίνος

ΙΗ' ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΣΥΜΠΟΣΙΟ UNESCO